Dlouho jsem nic nenapsal a říkal jsem si, že by bylo fajn říct na čem po večerech pracuju:)

1.) Delší dobu se zajímám o dýchání. Je to něco c dělá každý přirozeně ale nikdo neví jestli dobře. Přečetl jsem knihu The Oxygen Advatage (tady je krátké anglické video o čem je kníha) a koupil on-line video od Steva Maxvella (světově uznávaný trenér a chytrý chlapík, který trénuje přes 50 let). Video trvá 1:30. Steve v něm ukazuje techniky jak správně dýchat. Jak se otestovat jestli dýchám správně. Co nedělat a co naopak dělat. Doporučuju vidět. Video obsahuje hodně cenných vědomostí pro každého, nejen pro toho kdo se hýbe nebo věnuje sportu. Dýcháme přece všichni.

2.) Už delší dobu chci napsat krátký list o tématu co mě zajímá, a co by bylo užitečné pro druhé. Nedávno jsem takové téma našel. Dostal jsem několikrát dotazů, co bych doporučil dětem dělat za sport a než pořád na to stejné odpovídat, sepíšu o tomto tématu pár krátkých bodů.

3.) O jarních prázdninách jsme s Market projezdili ostrov Gran Canaria. Pěkná příroda, turistů poskromnu. Zvláštní pocit koupat se v únoru:). Jeden den jsme naměřili 28. Voda kolem 20. Celkově jsem ale od ostrova čekal víc. Už se ale těším na okolní ostrovy:)

4.) Tak nějak cítím, že mám trénování plné kejdy a potřebuju trochu zvolnit a pořád něco nestudovat po večerech. Takže léto vidím asi bez tréninku a budu se víc věnovat rekračním sportům, stromům a moji malé rodině:)

Toš tak, hýbejte se, nejen v posilovně. Začíná nám jaro:)

Mara

https://www.instagram.com/marekhribnak/